Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w związku z koronawirusem jest możliwość uzupełnienia dokumentów rekrutacji dziecka do przedszkola na 2020/21 r wysyłając scan lub fotografię brakującego dokumentu na adres przedszkola: przedszkole14siedlce@poczta.onet.pl

Drodzy Rodzice!
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przerwa w pracy przedszkola to dla Was ciężki czas. Wiemy, że dla wielu z Was zorganizowanie opieki dla dzieci nie jest rzeczą prostą. My postaramy się Wam pomóc, na ile możemy. Od poniedziałku znajdziecie w każdej grupie tzw. „zadania specjalne”, czyli propozycje aktywności i zadań dla dzieci Będą to różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu, aby oderwać dzieci od telewizora i tabletu oraz wspierać rozwój ich zdolności, umiejętności i kompetencji. Oczywiście wszystkie nasze propozycje są dobrowolne i tylko dla chętnych. Mamy nadzieję, że będą dla Was jakąś pomocą.  Zachęcamy do założenia dzieciom teczek i gromadzenia prac plastycznych, które wspólnie wykonacie czy innych efektów zaproponowanych przez nas zadań. Po powrocie do przedszkola urządzimy sobie galerię Waszych domowych arcydzieł . Pamiętajcie również, że jako nauczycielki Waszych dzieci, wciąż służymy Wam wsparciem i pomocą. W razie jakichkolwiek problemów wychowawczo-dydaktycznych można się do nas zwrócić. Postaramy się pomóc, na ile będziemy w stanie. Mamy nadzieję, że ten trudny czas posłuży umocnieniu Waszych więzi rodzinnych i że szybko wrócimy do normalności. Pozdrawiamy Was serdecznie i prosimy o przekazanie tych pozdrowień naszym dzieciaczkom .  Do zobaczenia .

Szanowni Rodzice!

Informujemy,   że z dniem 3 marca 2020 r. rozpoczyna się nabór elektroniczny do przedszkoli.

Informacje dotyczące naboru elektronicznego znajdują się w zakładce NABÓR DO PRZEDSZKOLI na stronie Urzędu Miasta Siedlce.