Wesoła Przygoda z Alpakami

Jesienne słońce rozświetliło niebo nad Żaboklikami, uroczą miejscowością niedaleko Siedlec, gdzie grupa sześciolatków postanowiła spędzić dzień pełen przygód i uśmiechu, odwiedzając  „Wesołe Alpaki”.

Największą atrakcją dla dzieci były alpaki. Po przybyciu do gospodarstwa, zostały one przywitane przez te urocze, puszyste zwierzęta. Dzieci z podziwem patrzyły na nie, mogły je głaskać i dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy. Alpaki okazały się bardzo przyjazne i ciekawskie, co sprawiło, że dzieci poczuły się bardzo radosne.

Chętne dzieci mogły spróbować swoich sił w dojeniu kozy; mleko smakowało im wyśmienicie.

Następnie przyszedł czas na zawody sportowe, które wywołały mnóstwo radości. Dzieci miały czas aby ścigać się w worku, przenosić wodę, obierać kukurydzę itp. To był świetna okazja, aby wykorzystać energię i rywalizować ze swoimi przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Po trudach sportowej rywalizacji przyszedł czas na odpoczynek przy ognisku. Dzieci siedziały wokół ogniska, piekąc kiełbaski i opowiadając sobie zabawne historie. To była przygoda, która sprawiła, że dzieci poznały piękno przyrody, zwierząt i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzieci doświadczyły prawdziwej swobody, relaksu i serdeczności. Dzięki temu będą mieć niezapomniane wspomnienia z wycieczki.